RESTAURANT A APARTMÁN U PATRONA

Restaurace a apartmán U Patrona, se nachází v centru historické části Prahy, na malebné Malé Straně,  vedle Karlova mostu, u mostecké věže. Název U Patrona se váže k historii domu, která je zmiňována již v Kronice královské Prahy. Jméno Gambrina, též Patrona, je dodnes symbolem piva a cechu hostinského. V domě U Patrona je restaurace provozována od roku 1903.

Ctíme tradici a restauraci provozujeme na vysoké úrovni. V prostorách restaurace, která je ve dvou patrech, najdete luxusní interiér, doplněný historickými předměty. Obě patra naší restaurace jsou rozličně barevně zařízena. Posezení si můžete vybrat na některém z pater, na balkónku pro 2 osoby s výhledem na Karlův most, nebo na některé z našich zahrádek, které jsou vyhřívané a provozované i v zimě. Na zahrádkách si můžete užít venkovní atmosféru kouzelné staré Prahy . Ať se posadíte kdekoliv, můžete ochutnat něco z naší kuchyně, která je na vysoké gastronomické úrovni.

Milý personál Vám rád doporučí něco z naší nabídky nápojů vín a jídelního lístku. Je také možné využít ubytování v našem nově zrekonstruovaném, útulném a stylově vybaveném apartmánu. To vše najdete v domě U Patrona. Budeme se těšit, že Vám budeme moci nabídnout naše profesionální služby.
Nashledanou U Patrona

restaurant  zahradka  apartmán 

Restaurant "U Patrona"
Dražického náměstí 4, Praha 1
+420 608 980 405
FAX +420 257 530 725